Digitális kreditszerzés támogatása a Campus Mundi részképzés ösztöndíjtípusban

A Tempus Közalapítvány kuratóriuma jóváhagyta a Campus Mundi részképzés esetében is a digitális kreditszerzés lehetőségének támogatását. Az új támogatási forma részképzés esetén biztosít csökkentett összegű ösztöndíjat azok számára, akik az érvényben lévő ki-, és beutazási szabályok, illetve a fogadó egyetem saját szabályozása miatt külföldi részképzésükre nem tudnak fizikailag kiutazni, de otthonról bekapcsolódnak az online kurzusokba, és a partneregyetem kínálatából legalább 20 kreditnyi kurzust felvesznek és sikeresen teljesítenek. Lehetőség nyílt tehát a fizikai mobilitás nélkül, itthonról történő kreditszerzés ösztöndíjjal való támogatására is, az erre vonatkozó speciális feltételek részletezése a pályázati felhívás Az elnyerhető támogatás összege pontban található.

A digitális kreditszerzés lehetőségét is tartalmazó 2021. tavaszi, illetve 2021. őszi félévre vonatkozó pályázati felhívást csatoltan megküldöm, ezek elérhetőek honlapunkon is ide kattintva. A részképzésre vonatkozó aktuális támogatási formák a https://tka.hu/palyazatok/4888/campus-mundi-osztondij-kulfoldi-reszkepzeshez linken elérhetőek.