Elindult a közönségszavazás az ÉLET Campus Mundisként fotópályázat képeire!

Egyetemünkről Gere Márton, vállalkozásfejlesztés és Kárpáti Attila, mechatronika szakos hallgató is versenyben van.

Gere Márton
Óbudai Egyetem, vállalkozásfejlesztés
Vietnám, Danang City
Az egyetemi elfoglaltságok után, rendszeresen kijártam a város csodálatos tengerpartjára úszni, napozni és szörfözni! Ez volt a kedvenc helyem a kikapcsolódásra!

Kárpáti Attila
Óbudai Egyetem, mechatronika
U.S.A. (Dél-Karolina), Charleston
Amerikában a Mercedes-Benz Vans LLC-nél végzem a szakmai gyakorlatomat. Nem szoktam részt venni hasonló játékokban, de a Campus Mundi támogatás nagyban hozzájárul, hogy legyen alkalmam kicsit utazgatni az államokban, ha már itt töltöm napjaimat, és erről szívesen osztok meg élményeket. Természetesen a támogatás nem fedezi, de hozzájárul az utazásokhoz, és az egyik legjobb utazásom alkalmával Miamiban készült kép.

A szavazáshoz a linket a Facebook oldalunkon találjátok: https://www.facebook.com/OE.Erasmus/posts/1882057338485896

Támogassátok Ti is hallgatótársaitokat 1-1 szavazattal!