Holicza Péter az Óbudai Egyetem Doktorandusz Önkormányzatának elnöke

A Nemzetközi Oktatási Iroda volt hallgatói asszisztense, elkötelezett Erasmusos, a Máltai szakmai gyakorlat koordinátora, Holicza Péter vette át az Óbudai Egyetem Doktorandusz Önkormányzatának vezetését, a leköszönő elnöktől Tokody Dánieltől.

Péter 2010 óta az Óbudai Egyetem hallgatója. Élsportolóként nyert felvételt, majd az alap–, és mesterképzés ideje alatt több ízben is Erasmus diák lett. Portugáliában, Máltán és Hollandiában töltött összesen négy félévet tanulmányi és szakmai gyakorlatos programok keretében.

Jelenleg a Máltai Szakmai Gyakorlatos Program szervezését látja el.

Külföldi tapasztalatai alapján hozta létre az ESN Óbuda University-t, amelyen keresztül már az Óbudai Egyetem is képviselteti magát Európa legnagyobb nemzetközi diákszervezetében, az Erasmus Student Network-ben.

Tagja a Keleti Karon működő Társadalom, Informatika és Gazdaság Kutatócsoportnak, a Jánossy Ferenc Szakkollégiumnak, valamint a Nemzeti Ifjúsági Tanács egy szakmai műhelyében is helyet kapott.

Jelenlegi tanulmányai a Biztonságtudományi Doktori Iskolához kötik, ahol a harmadik félévét teljesíti tavasszal.

A Nemzetközi Oktatási Iroda munkatársai nevében szívből gratulálunk Péternek a kinevezéshez!