EU Osztályfőnöki óra - Mobilitási óra – külföld, ösztöndíj

A projekt lényege:  külföldi részképzésről, kutatásról és szakmai gyakorlatról hazatért hallgatókat szeretne megszólítani a Tempus Közalapítvány, hogy személyes élményeiken alapuló előadásokon keresztül népszerűsítsék a külföldi csereprogramokat végzős középiskolások körében, ezzel ösztönözve őket, hogy majdani egyetemistaként maguk is jelentkezzenek cserediák programra.

Fontos változás, hogy a Közalapítvány idén csak vidéki, tehát nem Pest megyei középiskolákban tudja támogatni az előadás megtartását, illetve csak hallgatói jogviszonnyal rendelkező volt ösztöndíjasok jelentkezését tudja elfogadni.

A részletes tudnivalók

A felhívás a Tempus Közalapítványhonlapján is elérhető, a jelentkezéshez szükséges link is az adott oldalon található.

Reméljük, hogy az egyetem korábbi erasmus ösztöndíjas hallgatói közül többen jelentkeznek és népszerűsítik a programot a középiskolások körében.